Πότε Δεχόμαστε Γονείς

 

5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

 

 

 

        ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ-ΓΟΝΕΩΝ

 

                                        ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2018-2019

 

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΚΠ/ΚΟΥ

ΗΜΕΡΑ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ

ΩΡΑ

1

Φράγκου Δέσποινα                          

 

 

Α΄ τάξη

 

Πρώτη Τρίτη του μήνα

13:25-14:00

2

Ιωάννου Χριστίνα

 

Β΄ τάξη

 

Πρώτη Τετάρτη του μήνα

13:25-14:00

3

Τσαραμπουλίδου Κλειώ     

 

Γ΄ τάξη

 

Πρώτη Τετάρτη του μήνα

13:25-14:00

4

                                                      

Μαύρου Αναστασία        

 

Δ΄ τάξη

 

Πρώτη Δευτέρα του μήνα

13:25-14:00

5

Κολούντζου Ελένη       

 

Ε ΄ τάξη

 

Πρώτη Τρίτη του μήνα

13:25-14:00

6

Κουκουβίνου Βασιλική

 

ΣΤ1΄ τάξη

 

Πρώτη Τετάρτη του μήνα

13:25-14:00

7

Τσιμιτσέλης Ιωάννης   

 

ΣΤ2΄ τάξη

 

Πρώτη Τετάρτη του μήνα

13:25-14:00

8

Κυριαζοπούλου Ευανθία    

 

Τ.Ένταξης  

 

Πρώτη Δευτέρα του μήνα

13:25-14:00

9

Χριστοδουλάκη Άννα   

 

Αγγλικά

 

Πρώτη Πέμπτη του μήνα

13:25-14:00

10

Πράπα Ευτέρπη  

 

Γαλλικά    

 

 

Πρώτη Τετάρτη του μήνα

13:25-14:00

11

Παππά Ματρώνα                     

 

Γυμναστική

 

Πρώτη Τρίτη του μήνα

13:25-14:00

12

Ασπρούκου Μαρία                          

 

Μουσική

 

 

Πρώτη Τρίτη του μήνα

13:25-14:00

13

Οικονόμου Κων/να                        

 

Δασκάλα

 

Πρώτη Παρασκευή του μήνα

13:25-14:00

14

Λούτα Χαρά

 

Δασκάλα

 

Πρώτη Παρασκευή του μήνα

13:25-14:00

15

Παναγιωτίδης Αλέξανδρος                  

 

Η/Υ

 

Πρώτη Δευτέρα του μήνα

13:25-14:00

16

Βρετζάκη Ευαγγελία                        

 

Εικαστικά

 

Πρώτη Πέμπτη του μήνα

13:25-14:00

17

Μπακάλης   Αλέξανδρος                  

 

Εικαστικά

 

Πρώτη Παρασκευή του μήνα

  13:25-14:00

18

Μαραγκού Ευαγγελία

 

Δασκάλα

 

 

 Πρώτη Τετάρτη του μήνα

13:25-14:00

19

Μαγαλιού Χαρίκλεια

 

Δασκάλα

 Πρώτη Τρίτη    του μήνα 13:25-14:00
20

Αντωνίου Μαρία

 

Θεατρική Αγωγή

Πρώτη Δευτέρα του μήνα 13:25-14:00